BAJKOWE POPOŁUDNIE

21.02.2018 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Języków obcych w przedszkolu dobyło się Bajkowe Popołudnie. Dzieci wraz z rodzicami przedstawiały popularne bajki i wiersze polskich autorów. Wspaniałe występy zostały docenione gromkimi brawami i drobnymi upominkami.

Dni otwarte w przedszkolu

17.02.2018r. odbyły się „Dni otwarte” dla wszystkich zainteresowanych zapisem dzieci do naszej placówki. Tego dnia, w każdej sali oraz gabinetach czekały atrakcje dla maluchów. Pracownicy przedszkola udzielali informacji dotyczących funkcjonowania placówki. Naturalnie nie zabrakło poczęstunku. Wszystkich odwiedzających witały i żegnały alpaki -  Bolek i Lolek oraz ich wierny przyjaciel konik polski – Nefer. Dziękujemy za odwiedziny!

KYNOTERAPIA- HAŁABAŁKI

W środę 14 lutego dzieci z grupy Hałabałki odwiedziły Dziunie i Florka. Pani Marzenka zaprezentowała dzieciom karmienie piesków w dość nietypowy sposób- kostką do gry. Zarówno dzieci jak i pieski bawiły się wyśmienicie.

Dzień Chorych na Padaczkę

14 luty to nie tylko dzień zakochanych. Tego dnia szczególnie powinniśmy pamiętać o osobach borykających się z samotnością, odrzuceniem społecznym. Kadra przedszkolna przybliżyła dzieciom temat epilepsji. Jest to temat trudny jak dla tak małych dzieci, ale pamiętajmy że im szybciej zaczniemy o tym rozmawiać, tym łatwiej będzie dzieciom zrozumieć otaczający nas świat. W przedszkolu posiłkowaliśmy się fragmentami bajki „O małpce, która spadła z drzewa”, poruszająca temat naszych zajęć. Kolor epilepsji to lawendowy, a dlaczego? Zachęcamy do poczytania gazetek na ten temat w holu przedszkola.

Dzień Babci I Dziadka MĄDRACZKI

Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za bezinteresowną miłość. Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny. Swoim najbliższym dzieci  wręczyły niespodzianki. Uroczystość zakończono wspólnym poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.
Moja Babcia i mój Dziadek to wspaniali są Dziadkowie” – tymi słowami zakończyliśmy uroczystość związaną ze Świętem Babci i Dziadka, która odbyła się w grupie Mądraczki 

 

Dzień Babci i Dziadka MALINKI

Dnia 26 stycznia do grupy Malinki zawitali Babcie i Dziadkowie by wspólnie z wnukami świętować swój dzień. Najmłodsze przedszkolaki przygotowały krótki występ artystyczny: piosenki i wierszyki. Na koniec wspólnie odśpiewali Sto Lat dla gości. Po występach wręczyli upominki, laurki i wspólnie z zasiedli do poczęstunku. Serdecznie dziękujemy za przybycie.

Bal Karnawałowy 2018

Dnia 25 stycznia w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany BAL KARNAWAŁOWY. Od samego rana bawiliśmy się świetnie przy żwawej muzyce, nie zabrakło też konkursów oraz słodkiego poczęstunku. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę.

Dzień Babci i Dziadka POZIOMKI

Dnia 22 stycznia grupę ,,POZIOMEK” odwiedziły ukochane Babcie i Dziadkowie. Dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny, Były wierszyki, piosenki, tańce oraz życzenia.Na koniec dzieci wręczyły upominki i zaprosiły na kawę i słodki poczęstunek.Było wesoło i wzruszająco. Dziękujemy za odwiedziny