Dzień Babci i Dziadka JAGÓDKI

Dnia 18 stycznia grupę Jagódki odwiedzili zacni goście- Nasze Babcie i Dziadkowie. Ugościliśmy ich jak tylko potrafiliśmy: były wierszyki, piosenka, tańce, upominki
i słodki poczęstunek. Nasi Kochani podziękowali nam gromkimi brawami i buziakami. Było wzruszająco.

Zimowe zabawy na śniegu- JAGÓDKI

Zimo nareszcie jesteś! Starszaki z grupy Jagódki na dzisiejszych zajęciach przypomniały sobie jak w bezpieczny sposób bawić się na śniegu a także korzystać ze sprzętów zimowych. Po zajęciach wszyscy udali się na plac przedszkolny w pełni korzystać z białego puchu.

Zimowe zabawy na śniegu- MALINKI

Ale była dziś radość Naszych przedszkolaków, którzy przedpołudnie spędzili na zabawach w śniegu. Wspólnie ulepiliśmy bałwana, rzucaliśmy się śnieżkami i robiliśmy aniołki na śniegu. Pogoda i dobry humor dopisywał wszyscy uśmiechnięci wróciliśmy do naszej sali.

Kynoterapia u Malinek

W poniedziałek 15 stycznia grupę najmłodszych przedszkolaków odwiedziła Pani Marzena razem z Dziunią i Florkiem.  Pani Marzena opowiedziała dzieciom jak należy zachowywać się w obecności psa a także jak podchodzimy do psa gdy chcemy go pogłaskać. Każde z dzieci mało okazję nakarmić pieski i w prawidłowy sposób pogłaskać. Na koniec dziewczynki i chłopcy zrobili tor przeszkód dla Dziuni. 

Dziękujemy za odwiedziny Pani Marzenko

 

17.02.2017 r. DRZWI OTWARTE

Drodzy Rodzice !!! Kochane Dzieci !!!
17 lutego 2018 r. w godzinach od 10:00 do 12:30 Niepubliczne Przedszkole Integracyjne SKRZATY w Chojnicach zaprasza dzieci w wieku od 2,5 do 3 lat na Drzwi Otwarte. W tym czasie postaramy się pokazać Wam jak miło można u Nas spędzić czas, a także udzielimy odpowiedzi na różne pytania dotyczące funkcjonowania Naszej placówki. Zapraszamy również dzieci z niepełnosprawnościami w różnym stopniu.
(Kaja Lonska)

Słodkie ciasteczka u Jeżynek

22 grudnia był dla Jeżynek dniem zajęć kulinarnych.
Dwa dni przed świętami dzieci chciały upiec ciasteczka. Panie dostarczyły produkty, a dzieci z wielkim zapałem mieszały, wałkowały, wycinały ciastka. Pan kucharz upiekł nasze wytwory a my z apetytem skonsumowaliśmy
je na podwieczorek. Były pyszne!

Śmiałki w Krainie tolerancji

Śmiałki włączyły się w bliżejprzedszkolny projekt edukacyjny „W krainie tolerancji”. Podczas realizacji tego projektu przedszkolaki będą miały okazję przekonać się, że każdy z nas jest inny, a to dlatego, że każdy z nas jest wyjątkowy. Za nami pierwsze zajęcia, na których dzieci dowiedziały się, dlaczego nasze przedszkole jest szczególnie wyjątkowe, bo integracyjne oraz uczyły się postawy akceptacji i szacunku dla innych.