Pasowanie Wesołków

Wesołki zostały oficjalnymi Przedszkolakami!

Stało się! 26 października 2017r. odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Wesołków. Dzieci dowiodły, że potrafią śpiewać, tańczyć, są silne i wygimnastykowane. Pani Dyrektor czyniła honory wielką kredką, gratulując oraz wręczając dyplom i upominki każdemu Przedszkolakowi. Następnie wszyscy zasiedli do ucztowania przy suto zastawionym stole, co jest zasługą rodziców  Wesołków. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i witamy dzieci w naszym przedszkolnym zespole!

Pasowanie na przedszkolaka ” MALINKI”

Dnia 19.10.2017r. w grupie MALINKI odbyła się uroczystość ” PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA”  udziałem rodziców. Dzieci wspólnie w wychowawcami przygotowały piosenki i wierszyki po występie nastąpiło uroczyste ślubowanie przedszkolaków, każde dziecko otrzymało dyplom i książeczkę. Na koniec wspólne zdjęcia i słodki poczęstunek dla wszystkich.

” Witamy Was w gronie przedszkolaków i życzymy samych radosnych chwil spędzonych na zabawie i nauce.

Przedstawienie nauczycieli ” Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”

 Dnia 18.10.2017 roku odbyło się przedstawienie
” Królewna Śnieżka i siedmiu krasnolu
dków” w wykonaniu kadry pedagogicznej naszego przedszkola. Piękna królewna, zła macocha, lustereczko, przesympatyczne krasnoludki, myśliwy oraz narrator w swym wystąpieniu nie pozwoliły zgromadzonej widowni na nudę. Dzieci zafascynowane przebiegiem wydarzeń z otwartymi buziaki czekały na szczęśliwe zakończenie bajki. Aktorzy w podziękowaniu za występ otrzymali wielkie brawa.