„Bajkowe Popołudnie”

21 lutego obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Z tej okazji nasze przedszkole zorganizowało konkurs „Bajkowe Popołudnie”. Rodzice wraz z dziećmi w dowolnej formie zaprezentowali  znane wiersze bądź bajki. Każdy uczestnik konkursu adderall online otrzymał nagrodę, ale przede wszystkim spędził popołudniowy czas w miłej, radosnej i rodzinnej atmosferze.

Bal karnawałowy

Dnia 10 lutego w naszym przedszkolu odbył się długo oczekiwany BAL KARNAWAŁOWY. Wszystkie pomieszczenia zamieniły się w bajkową scenerię a nasze dzieciaczki wcieliły się w rozmaite postacie. Były wśród nas księżniczki, czarownice i inne mroczne postacie, żołnierze, policjanci, rycerze, różnorodne zwierzaki i cała gama innych stworów. Bawiliśmy się świetnie przy żwawej muzyce, nie zabrakło także konkursów, słodkiego poczęstunku i innych niespodzianek przygotowanych przez nasze panie. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą https://Meet-Babes.com zabawę.

Dzień Babci i Dziadka u „Jagódek”

Dnia 11 stycznia w grupie JAGÓDEK odbyło się Święto naszych kochanych Babć i Dziadków. Przedszkolaki bardzo czekały na ten dzień, by ugościć bliskie ich sercu osoby. Przygotowały na tę okoliczność wierszyki, piosenki, taniec a także pokaz mody pt. „Babcia i Dziadek na przestrzeni dziejów”. Wnukowie trafili w gusta najbliższych, brawom nie było końca. Potem nastąpiło wręczenie upominków i wspólny poczęstunek a także przytulaski.

Tydzień sportowy u „Koszałków-Opałków” i „Hałabałków”

W ramach realizowanej tygodniowej tematyki dzieci z grup „Koszałki-Opałki” i „Hałabałki” poznały sprzęt sportowy do jazdy na nartach i łyżwach. Każde dziecko miało możliwość przymierzenia nart, butów narciarskich, kasku, gogli oraz łyżew. Po rozmowie na temat organizowania Olimpiad Sportowych dzieci brały udział w zawodach sportowych, a po skończonych zajęciach udaliśmy się na naszą górkę przedszkolną, aby pojeździć na sankach i ślizgaczach.

„Śmiałki” goszczą Babcie i Dziadków

9 lutego „Śmiałki” gościły w swojej sali bliskich ich sercu – Babcie i Dziadków. Dzieci dumnie recytowały wiersze, z uśmiechem na twarzy zaśpiewały piosenki oraz zaprezentowały krótki taniec w parach. Dziadkowie nie szczędzili braw swoim wnukom! Po występie przedszkolaki wręczyły gościom prezenty – ramki ze zdjęciami oraz balonowe kwiatki. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku oraz swobodnych pląsów z Dziadkami.

Czy znasz swoje miasto i region?

31 stycznia nasze kochane Malinki: Emilia Kuc,Agata Synoradzka i Filip Bielecki wzięli udział w konkursie pt. „Czy znasz swoje miasto i region”, który po raz kolejny odbył się w „Wesołych przedszkolakach”. Malinki wykazały się dużą wiedzą o naszym mieście i świetnie poradziły sobie z pytaniami.

Dzień Babci i Dziadka u Malinek

Dnia 03.02 w grupie Malinki odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.Dzieci recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Po części artystycznej dzieci wręczyły upominki i zaprosiły Dziadków na słodki poczęstunek.

Dzień Babci i Dziadka u „Jeżynek”

Dnia 02.02. grupę „Jeżynek” odwiedziły ukochane Babcie i Dziadkowie. Dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny. Były wierszyki, życzenia, piosenki oraz tańce. Po występie przedszkolaki wręczyły zaproszonym gościom laurki. Później spędziliśmy wspólnie czas przy herbatce i słodkim poczęstunku. Było wesoło oraz wzruszająco. Dziękujemy za odwiedziny!

Dzień Babci i Dziadka w „Poziomkach”

31 stycznia grupa „Poziomek” świętowała Dzień Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Na koniec uroczystości dzieci wręczyły upominki i zaprosiły gości na słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim za obecność i mile spędzony czas.