Wesołki witają Babcie i Dziadków!

31.01.2017 r. sala Wesołków zapełniła się wyjątkowymi gośćmi. Nasze starszaki zaprezentowały układ taneczny oraz składały życzenia dziadkom i babciom w postaci wierszyków i piosenek. Na koniec wręczyły najbliższym upominki i wspólnie zasiedliśmy do pałaszowania słodkości. Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za przybycie!

Ferie w przedszkolu

Pierwszy tydzień ferii za nami. Dzieci bardzo ciekawie spędziły ten czas w przedszkolu, gdyż mogły wykazać się niezwykłą kreatywnością podczas zabaw różnymi materiałami, tj. chustami, gazetami, folią malarską, workami oraz papierem toaletowym. Ponadto pogoda zachęcała do codziennych zabaw na świeżym powietrzu. Lepiliśmy bałwany, zjeżdżaliśmy na sankach. Było dużo radości i śmiechu:)

Dzień Babci i Dziadka u „Koszałków-Opałków”

W dniu 9.01. w grupie „Koszałki-Opałki” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały piękny występ, zaśpiewały, zatańczyły i wręczyły Babciom i Dziadkom prezenty w postaci portretów i laurek. Po słodkim poczęstunku zaprosiliśmy Babcie i Dziadków do wspólnej zabawy.

„Hałabałki” goszczą Babcie i Dziadków

9 stycznia dzieci z grupy „Hałabałki” gościły w swojej sali Babcie i Dziadków. Przedszkolaki zaprezentowały program jasełkowy oraz zaśpiewały piosenki „O,o,o!” oraz „Babcia od bajek, dziadek od zagadek”. Dzieci zakończyły występ gorącymi życzeniami i całusami oraz podarowały gościom bałwanki z notatnikami, aby Babcie i Dziadkowie zawsze o wszystkim pamiętali – szczególnie o swoich kochanych wnukach:)

Warsztaty bożonarodzeniowe u „Jeżynek”

Dnia 21.12. grupę „Jeżynek” odwiedzili rodzice. Okazją do spotkania były zbliżające  się Święta Bożego Narodzenia. Dzieci wystawiły dla swoich zaproszonych gości jasełka. Występ udał się rewelacyjnie. Mimo lekkiego stresu „Jeżynki” dały radę. Wspólnie z rodzicami odśpiewaliśmy kolędy i pastorałki. Po przedstawieniu odbyły się warsztaty plastyczne. Stworzyliśmy duże papierowe gwiazdorki. Na koniec spotkania skorzystaliśmy ze słodkiego poczęstunku. Serdecznie dziękujemy za przybycie i zaangażowanie.

Warsztaty świąteczne u „Jagódek”

Dnia 14.12.2016 r. w grupie Jagódek w wesołej, świątecznej atmosferze odbyły się warsztaty wigilijne. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności w programie artystycznym, następnie wraz z rodzicami przystąpiły do wykonania reniferków z torebek papierowych i wizytowników do prezentów. Po skończonej pracy były słodkości i wspólne śpiewnie kolęd. Wszyscy bawiliśmy się świetnie i rozstaliśmy się życząc sobie wszystkiego co najlepsze na Święta i Nowy Rok.