Dzień Babci i Dziadka – Jeżynki

W dniu 20.01.2015r. grupa Jeżynek gościła w przedszkolu babcie i dziadków. Z tej okazji dzieci przygotowały program artystyczny i wraz z dziadkami wykonały pracę plastyczną w postaci ramek na zdjęcie. Spotkanie zakończył słodki poczęstunek.

Dzień Babci i Dziadka – Malinki

Dnia 23.01.2015 roku w grupie Malinek odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z uśmiechem występowały przed swymi dziadkami, recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Na koniec każda Babcia i Dziadek razem z wnukami wykonali piękne upominki dla siebie.

Dzień Babci i Dziadka – Hałabałki

21 stycznia w przedszkolu w sali Hałabałków można było zauważyć ogromne poruszenie. W ławkach zasiedli, bardzo ważni goście – BABCIE I DZIADKOWIE! Natomiast ich wnuki przygotowały niespodziankę i ukazały swą artystyczną duszę ;) Nie zabrakło słodkich przekąsek i ciekawskiego fotografa. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

Bal karnawałowy

Ah co to był za bal !!! Muzyka na żywo, śpiewy, tańce oraz dużo szaleństwa! Pojawiły się gwiazdy z pierwszych stron książek i ekranów telewizorów. Zorro, Spiderman, Elza, Kopciuszek, Myszka Mini i wiele innych znakomitości! Niezapomniane chwile oraz szerokie uśmiechy uwiecznił fotograf :)

Dzień Babci i Dziadka – Poziomki

Dnia 22 stycznia w grupie 3 – latków (POZIOMEK) odbyła się wspaniała impreza. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.Dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych babć i dziadków. Na zakończenie dzieci wraz z babciami i dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i Dziadków!

Dzień Babci i Dziadka u Pracusiów!

22 stycznia grupa Pracusiów świętowała Dzień Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały zaproszonym gościom program artystyczny. Na koniec uroczystości maluchy wręczyły upominki i zaprosiły gości na słodki poczęstunek.  Dziękujemy wszystkim za obecność i mile spędzony czas.

Dzień Babci i Dziadka u Jagódek

Dnia 21.01.2015 roku „Jagódki” gościły swoje najukochańsze Babcie i Dziadków. Zaprezentowały się wspaniale śpiewając, tańcząc i recytując a potem wspólnie z przybyłymi wykonały modną torebkę dla Babć i elegancki krawat dla Dziadków. Goście także nie pozostali dłużni, z dużym zaangażowaniem wzięli udział w specjalnie dla nich przygotowanych konkurencjach: na najdłuższą obierkę z jabłka, najładniej zawiązany krawat, taniec z balonem. Śmiechu było co niemiara a na koniec wspólnie uczciliśmy Święto słodkim poczęstunkiem. Dziękujemy Wszystkim za mile spędzony czas.

Babcia i Dziadek w przedszkolnych progach u Wesołków!

Szczególnym dniem dla Naszych małych Wesołków był zdecydowanie Dzień Babci i Dziadka! „Jeszcze nigdy w swojej przedszkolnej karierze dzieciaczki nie siedziały tak grzecznie czekając na swoich najbliższych” – zgodnie stwierdzają wszystkie panie ;) 21.01.2015r. w sali rozbrzmiał gromki „śpiew” maluchów. Po krótkim, ale jakże emocjonującym występie dzieci wręczyły swoim dziadkom i babciom upominki i zaprosiły do tańców oraz szaleństw. Oczywiście nie zabrakło odrobiny słodkich przekąsek. Dziękujemy za mile spędzony czas i do zobaczenia za rok! :)

Konkurs Eko-Obraz

Pod koniec grudnia dzieci z najstarszych grup (Jeżynki, Koszałki Opałki, Hałabałki i Krasnale) wzięły udział w konkursie plastycznym pod hasłem Eko- Obraz organizowanym przez  Zakład Zagospodarowania Odpadów Nowy Dwór. Komisja konkursowa przyznała naszym dzieciom nagrody główne oraz wyróżnienia. Przedszkolaki były zachwycone i dumne z osiągniętego sukcesu.

„Śpiąca królewna”

Dnia 07.01.2015r. odwiedził nas teatr Art.-Re z Krakowa. Aktorzy przedstawili dzieciom piękną bajkę pt. „Śpiąca królewna”. Przedszkolacy oglądali spektakl z dużym zaciekawieniem i zaangażowaniem.

Spotkanie świąteczne – Poziomki

Magiczny czar Świąt Bożego Narodzenia zagościł w naszym przedszkolu już kilka dni przed świętami. Dzieci i rodzice przy choince i wśród dźwięków kolęd przygotowywały świąteczne ozdoby. Ozdabiały tekturowe bombki i pierniczki. Dzieci specjalnie dla rodziców przygotowały krótki program artystyczny. Po zakończeniu nie zabrakło pysznych ciast, za które bardzo dziękujemy naszym mamom.