Pasowanie Krasnali

16 listopada w grupie „KRASNALI” odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Zanim dzieci oficjalnie zostały przedszkolakami zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne: śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały wiersze. Do wspólnej zabawy dzieci zaprosiły również swoich rodziców. Za swój pierwszy wspólny występ dzieci otrzymały burzę oklasków. Po części artystycznej nastąpiła ceremonia pasowania przez Panią Dyrektor, na koniec każdy otrzymał medal, dyplom oraz prezent. Po ceremonii można było poczęstować się słodkościami. Był to pierwszy tak ważny i poważny debiut przedszkolaków, uporały się z tym doskonale, czego efekt mogli podziwiać zaproszeni Rodzice oraz Pani Dyrektor.

Pasowanie u Hałabałków

W dniu 15 listopada 2012 roku odbyła się uroczystość „Pasowanie na Przedszkolaka” u grupy p. Marioli Furmanek. Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia słowno-muzycznego w wykonaniu dzieci. Następnie był test na przedszkolaka. Dzieci miały zjeść kawa,łek cytryny i nie skrzywić się. Potem złyżyły uroczyste słubowanie i dyrektor Magdalena Paterek wielkim ołówkiem pasowała dzieci na przedszkolaka. Dzieci otrzymały też medale, dyplomy i słodko-owocowy upominek, ale to nie był koniec zabawy. Dzieci śpiewały znane piosenki, potem były wystepy solo. Na koniec zaprosiły rodziców do wspólnej zabawy. Było bardzo wesoło. Teraz pięciolatki są już prawdziwymi przedszkolakami.

Zawody sportowe

13 listopada grupa dzieci 6 letnich z Naszego przedszkola udały się do Szkoły Podstawowej Nr 1 na Zawody Sportowe. Nasze przedszkolaki zajeły 2 miejsce. Każdy otrzymał nagrodę i dyplom. Radości było coniemiara!

KOSZAŁKI OPAŁKI „Jesienna przygoda”

7 listopada dzieci z grupy Koszałki Opałki zaprosiły dzieci z innych grup, pracowników przedszkola oraz swoich rodziców na przedstawienie pt. „Z kroniki Koszałka Opałka: Jesienna przygoda”. Dzieci spisały się na medal, ich występ był bardzo udany.